خانه / فنی و مهندسی / بررسي اثرات تغییر اقلیم بر منحني فرمان بهره-برداري سدها (مطالعه ی موردی سد دز) در فرمت Word

بررسي اثرات تغییر اقلیم بر منحني فرمان بهره-برداري سدها (مطالعه ی موردی سد دز) در فرمت Word

دانلود رایگان بررسي اثرات تغییر اقلیم بر منحني فرمان بهره-برداري سدها (مطالعه ی موردی سد دز) در فرمت Word 

این محصول بررسي اثرات تغییر اقلیم بر منحني فرمان بهره-برداري سدها (مطالعه ی موردی سد دز) در فرمت Word را از گوگل فایل دانلود نمایید.

دانلود

     این تحقیق فرض نیاز به تغییر در منحنی فرمان مخازن سدها، در دوره آتی و در شرایط رخداد تغییر اقلیم را بررسی می‌نماید. به منظور سازگاری با شرایط اقلیمی آینده، مدل جامعی برای ارزیابی اثرات تغییر اقلیم بر عملکرد مخزن پیشنهاد می‌کند. مدل پیشنهادی شامل زیر مدل LARS-WG برای تبدیل خروجی‌های مدل CGCM تحت سه سناریوی انتشار A1B, A2, B1 به مقیاس محلی، زیرمدل IHACRES جهت شبیه‌سازی جریان ورودی به مخزن در دوره آتی (۲۰۳۰-۲۰۱۷) (واسنجی شده با آمار دوره پایه (۲۰۰۶-۱۹۹۳)) و روش فراکاوشی، الگوریتم ژنتیک (GA) جهت بهینه‌سازی عملکرد مخزن می‌باشد. در ادامه منحنی فرمان بهره‌برداری سد دز برای دوره زمانی آینده، تحت سه سناریوی A1B, A2, B1 و گذشته محاسبه گردید. بررسی نتایج نشان می‌دهد که منحنی فرمان با شرایط تغییر اقلیم در دوره آتی موجب کاهش شاخص تأمین آب می‌گردد که میزان این کاهش حدود ۷/۱ تا ۷/۵ درصد در شرایط رخداد سناریوهای A2 ، B1 و A1B می‌باشد. در نهایت باید گفت که نادیده گرفتن اثر تغییر اقلیم و استفاده از نحوه بهره برد …

این محصول “بررسي اثرات تغییر اقلیم بر منحني فرمان بهره-برداري سدها (مطالعه ی موردی سد دز) در فرمت Word  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد ارگونومي ۰۳ ارگونومي و اهميت آن در جامعه ( Ergonomy )

دانلود رایگان تحقیق و بررسی در مورد ارگونومي 03 ارگونومي و اهميت آن در جامعه ( Ergonomy ) با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *