خانه / علوم انسانی / بهره‌وری کار و سرمایه انسانی بخش کشتی‌رانی اروپا در قرن هجدهم (مقاله + ترجمه ۲۰۱۴)

بهره‌وری کار و سرمایه انسانی بخش کشتی‌رانی اروپا در قرن هجدهم (مقاله + ترجمه ۲۰۱۴)

دانلود رایگان بهره‌وری کار و سرمایه انسانی بخش کشتی‌رانی اروپا در قرن هجدهم (مقاله + ترجمه ۲۰۱۴) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” بهره‌وری کار و سرمایه انسانی بخش کشتی‌رانی اروپا در قرن هجدهم (مقاله + ترجمه ۲۰۱۴) “را از گوگل فایل دانلود نمایید.


چکیده: رشد قبل از عصر جدید به میزان بسیار زیادی وابسته به فرآیند تجاری کردن و تخصصی شدن، بر پایة شبکة حمل‌ونقل ارزان بوده است. تعابیر مؤثری از فرآیند رشد اقتصادی پیش از انقلاب صنعتی به اهمیت راهبردی افزایش اقتصادی آتلانتیک و رشد شهرهای مربوطه اشاره کرده‌اند، اما واقعاً این موضوع را توضیح نداده‌اند که چرا اروپاییان در سازمان‌دهی شبکه‌های گستردة بین‌المللی کشتی‌رانی و تجارت، آنقدر لایق و باکفایت بوده‌اند. اکثر مطالعات دربارة کشتی‌رانی اوایل عصر جدید، به تغییرات طراحی کشتی (سرمایه‌گذاری‌های عمده) در توضیح عملکرد درازمدت کشتی‌رانی اروپا در دورة پیش از ۱۸۰۰ پرداخته‌اند؛ ما در این مقاله نشان می‌دهیم که این امر تنها بخشی از توضیح است. سرمایة انسانی- ویژگی نیروی کارِ مورد استفاده در کشتی‌ها- نیز اهمیت دارد. ما ابتدا نشان می‌دهیم که سطوح سرمایة انسانی در کشتی‌های اروپایی میزان نسبتاً بالایی داشتند و سپس اثبات می‌کنیم که این سطوح، حلقة ارتباطی محکمی میان سطح بهره‌وری کار در کشتی‌رانی و ویژگی نیر …

این محصول “بهره‌وری کار و سرمایه انسانی بخش کشتی‌رانی اروپا در قرن هجدهم (مقاله + ترجمه ۲۰۱۴)  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

تحقیق وبررسی در مورد زن در ترازوي سخن سعدي ۲۳ ص

دانلود رایگان تحقیق وبررسی در مورد زن در ترازوي سخن سعدي 23 ص با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *