خانه / فنی و مهندسی / تاثیر مقاومت فشاری بتن و عرض شیار بر تقویت بتن به روش شیارزنی، با آنالیز میدان کرنش به روش سرعت سنجی تصویر ذره (PIV)

تاثیر مقاومت فشاری بتن و عرض شیار بر تقویت بتن به روش شیارزنی، با آنالیز میدان کرنش به روش سرعت سنجی تصویر ذره (PIV)

دانلود رایگان تاثیر مقاومت فشاری بتن و عرض شیار بر تقویت بتن به روش شیارزنی، با آنالیز میدان کرنش به روش سرعت سنجی تصویر ذره (PIV) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تاثیر مقاومت فشاری بتن و عرض شیار بر تقویت بتن به روش شیارزنی، با آنالیز میدان کرنش به روش سرعت سنجی تصویر ذره (PIV) “را از گوگل فایل دانلود نمایید.


• مقاله با عنوان: تاثیر مقاومت فشاری بتن و عرض شیار بر تقویت بتن به روش شیارزنی، با آنالیز میدان کرنش به روش سرعت سنجی تصویر ذره (PIV)   • نویسندگان: داود مستوفی نژاد ، محسن حیدری مفرد ، حسن حیدری مفرد   • محل انتشار: دهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران – دانشگاه تبریز – ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ۹۴   • فرمت فایل: PDF و شامل ۸ صفحه می باشد.       چکیــــده: با توجه به خواص منحصر به فرد بتن و رشد روزافزون سازه های بتنی و همچنین با توجه به هزینه های گزاف تخریب و ساخت مجدد سازه های قدیمی، ترمیم و مقاوم سازی یکی از موضوعات اصلی مهندسی عمران به شمار می رود. روش نوین شیار زنی (EBROG) به عنوان روشی جایگزین، با به تاخیر انداختن پدیده ی نامطلوب جداشدگی و در خیلی از موارد با گسیختگی ورق تقویتی و به موازات آن استفاده از حداکثر ظرفیت کششی ورق های تقویتی، کارآمدی خود را نسبت به روش های پیشین به اثبات رسانده است. در تحقیق حاضر، تاثیرات عرض متغیر شیار و مقاومت فشاری بر اتصال ورق CFRP به بتن در تست برش مستقیم مورد بررسی قرار می گیرد، در این تحقیق از ۱۸ …

این محصول “تاثیر مقاومت فشاری بتن و عرض شیار بر تقویت بتن به روش شیارزنی، با آنالیز میدان کرنش به روش سرعت سنجی تصویر ذره (PIV)  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

کارآموزی دفتر ساختماني

دانلود رایگان کارآموزی دفتر ساختماني با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *