خانه / تاریخ / دانلود تحقیق فرهنگی تاریخی رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت

دانلود تحقیق فرهنگی تاریخی رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت

دانلود رایگان دانلود تحقیق فرهنگی تاریخی رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق فرهنگی تاریخی رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت “را از گوگل فایل دانلود نمایید.

دانلود تحقیق فرهنگی تاریخی رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت

دانلود-تحقیق-فرهنگی-تاریخی-رقصهاي-فرهنگهاي-پيش-از-مسيحيتدانلود تحقیق فرهنگی تاریخی با موضوع رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت که شامل ۱۵ صفحه میباشد:نوع فایل : Wordفهرست محتوارقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيتمقدمهمي توان از روي قرائن و شوهاد گفت كه انسان ‌هاي پيش ازتاريخ نيز مي رقصيدند. ماركي داريم از نقاشيهاي غارهاي فرانسه كه قدمت آن به ده هزار سال پيش ميرسد موضوع آنها رقصهاي جنگي و شمني است. اما به سبب قلت شواهد از اين رقصها چندان آگاهي در دست نيست.بر اساس آنچه از فرهنگهاي پيش از تاريخ در مراحل مختلف پيشسرفت( از لحاظ وسايل زندگي و ابزار و اسلحه) به دست آمده نشان ميدهد كه مي توان آنها را با قبايل بدوي امروزي جهان مقايسه كرد و همانند گرفت. بدين شيوه ميتوان دربارة رسوم و عادات و وسايل كشت و كار و زندگي و اجتماع و جنبه‌هاي گوناگون زندگي ايشان تا كنون به دست ما رسيده است متعلق است به فرهنگ بزرك مديترانه‌اي ك پيش از مسيحيت بوده است.مردم باسيتاني كلده رقص را در مراحل آموزش به كار ميبردند ونيز ايشان را نخستين مردمي مي دانند كه به علم ستاره شناسي پر داختند و آن را به وسيله باله هايي سنبو ليك و علائمي مي آموختند. شاون مي نويسد كه بر روي دشت بشقاب گونه اي در بيرون يكي از بزرگترين شهرهاي ايشان مردم در روزي معين فراهم مي آمدند. هر فرد بالغي در پر ستشگاهي كه به نام ستاره اي كه در طالع او بود ودر زمان سيطره و چيرگي آن به جهان آمده بود مي رفت. آنگاه افراد با صفهاي خاص و حركات معيني همچنانكه سنجها و شيپورهاي مفرغي همراه داشتند به تقليد از گردش ستارگان و كودكان از ارتفاعات پيرامون به تماشا مي پرداختندرقص در مصر باستانرقص در ميان عبرانيان باستانرقص در يونان باستان

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود تحقیق فرهنگی تاریخی رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

شرح زندگي طالبوف

دانلود رایگان شرح زندگي طالبوف ، مقاله ، تحقیق ،پایان نامه ،فایل فلش این محصول" شرح زندگي طالبوف "را از گوگل فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *