خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق نگاشت تراکنش های پايگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای + پاورپوینت

دانلود تحقیق نگاشت تراکنش های پايگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای + پاورپوینت

دانلود رایگان دانلود تحقیق نگاشت تراکنش های پايگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای + پاورپوینت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق نگاشت تراکنش های پايگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای + پاورپوینت “را از گوگل فایل دانلود نمایید.


این تحقیق بصورت Word و با موضوع نگاشت تراکنش های پايگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای انجام گرفته است.تحقیق برای مهندسی کامپیوتر و IT مناسب است و در ۱۵ برگه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. شایان ذکر است که این فایل شامل PowerPoint (پاورپوینت ) با ۱۷ اسلاید نیز می باشد. در اكثر پروژه­ هاي كامپيوتري انجام شده در دهه ­هاي اخير از تكنولوژي­هاي تمام شئ­گرايي مانند Java و #C استفاده شده در حالي كه براي ذخيره سازي داده­ها از پايگاه­ داده ­هاي رابطه­ اي كه در آنها اثري از شئ­گرايي موجود نيست استفاده شده. اين بدين معنا نيست كه انتخاب­ هاي ديگري موجود نيست بلكه بسياري زبان­هاي برنامه­ نويسي Procedural شبيه COBOLموجود است همچنين بسياري از پايگاه­ داده­ هاي موجود از تكنولوژي شئ­گرا بهره مي­برند از جمله مي­توان از پايگاه­ داده­ هاي XML نام برد. بين تكنولوژي­هاي شئ­گرايي و رابطه­ اي كه اكثر تيم­هاي نرم ­افزاري در سيستم …

این محصول “دانلود تحقیق نگاشت تراکنش های پايگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای + پاورپوینت  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

افزايش ارتباطات و تاثير آنها روي سيستم روابط صنعتي و مديريت منابع انساني

دانلود رایگان افزايش ارتباطات و تاثير آنها روي سيستم روابط صنعتي و مديريت منابع انساني با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *