خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد وضعيت حقوقي و قانوني تجارت الكترونيكي در جهان و ايران

دانلود تحقیق کامل درمورد وضعيت حقوقي و قانوني تجارت الكترونيكي در جهان و ايران

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد وضعيت حقوقي و قانوني تجارت الكترونيكي در جهان و ايران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد وضعيت حقوقي و قانوني تجارت الكترونيكي در جهان و ايران “را از گوگل فایل دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۱۹   وضعيت حقوقي و قانوني تجارت الكترونيكي در جهان و ايران ۱- مقدمه: از زماني كه بزرگترين پروژه EDI به دستور بيل كلينتون رئيس جمهور وقت آمريكا، در تاريخ ۲۶ اكتبر ۱۹۹۳ در آن كشور مطرح و بموجب آن دولت آمريكا مكلف شد تا خريد كالا و خدمات را از طريق “تجارت الكترونيكي” انجام دهد، تجارت سنتي و كاغذي در دنيا بيش از پيش رو به افول گذاشت[۱] . طبق ارزيابيهاي انجام شده, در تجارت سنتي حدود ۷درصد ارزش مبادلات جهاني فقط صرف تهيه و مبادله اسناد مربوطه مي‌شود[۲] . برآوردهاي انجام شده نشان ميدهد كه با بهره‌گيري از تجارت الكترونيكي بجاي روشهاي سنتي مبتني بر كاغذ بين ۲۱ تا ۷۰ در صد صرفه جوئي در فعاليتهاي مختلف تجاري حاصل مي‌گردد.[۳] كاربرد تجارت الكترونيكي در كاهش هزينه‌ها و تسهيل و روان سازي تجارت ملي و منطقه‌اي سبب شده است تا بازرگان الكترونيك بنحو بسيار زودرس و غير منتظره‌اي در تمام سطوح اقتصادي, اعم از ملي, منطقه‌اي و جهاني خود را بر جهانيان تحميل نمايد. در گزارش سازم …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد وضعيت حقوقي و قانوني تجارت الكترونيكي در جهان و ايران  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

مقاله گذار از اقتصاد دولتی به اقتصاد بازار

دانلود رایگان مقاله گذار از اقتصاد دولتی به اقتصاد بازار با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *