خانه / تغذیه / دانلود تحقیق کمک پایان نامه مصرف مکمل های غذایی در ورزشکاران

دانلود تحقیق کمک پایان نامه مصرف مکمل های غذایی در ورزشکاران

دانلود رایگان دانلود تحقیق کمک پایان نامه مصرف مکمل های غذایی در ورزشکاران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کمک پایان نامه مصرف مکمل های غذایی در ورزشکاران “را از گوگل فایل دانلود نمایید.

دانلود تحقیق کمک پایان نامه مصرف مکمل های غذایی در ورزشکاران

دانلود-تحقیق-کمک-پایان-نامه-مصرف-مکمل-های-غذایی-در-ورزشکاراندانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع مصرف مکمل های غذایی در ورزشکاراننوع فایل : Word تعداد صفحات : ۶۲فهرست محتوا پیشگفتارغذای پیش از مسابقه راجدی بگیریددر آماده سازی ورزشکار برای شرکت در مسابقات ، ضروری است که او غذایی را پیش از مسابقه میل کند که هم انرژی زا وهم از لحاظ روانی رضایت بخش باشد . به عنوان مربیان ودرمانگران ورزشی ما اغلب موظف به ارائه پیشنهاداتی در مورد غذایی پیش از مسابقه هستیم . امروزه این امر کاملا روشن شده است که غذای پیش از مسابقه نقشی در رساندن انرژی به بدن در هنگام مسابقه ندارد. البته به جز در مواردی که ورزشکاران در رشته هایی مسابقه می دهند که بیش از ۹۰ دقیقه به طول می انجامد . بیشتر انرژی مورد نیاز ورزشکار از مواد غذایی که چند روز قبل مصرف گردیده تامین می شود . در تهیه یک برنامه غذایی مفید ودر حداقل نگاه داشتن مواد داخل معده توازنی به وجود آید .در تهیه غذایی پیش از مسابقه ،هدف به حد اکثر رساندن ذخیره گلیکوژن ،جلوگیری از نا رسایی های گوارشی ،احساس گرسنگی ، حفظ تعادل مایعات بدن و کاهش احتمال صدمات در نتیجه خستگی عضله می باشد . برای دستیابی به این اهداف ضروری است عواملی را که می توانند بر غذای پیش از مسابقه تاثیر داشته باشند را به خاطر داشته بسپاریم این عوامل عبارتنداز : زمان مصرف ،ترکیب مواد غذایی ،ارزش گلیسمیک کربو هیدرات ،مقدار ونوع غذا ومایعات مصرفی …زمان مصرف:ترکیب مواد غذایی:مقدار ارزش ، گلیسمیک کربو هیدرات:شکل ومقدار غذا:فوائد غذاهای مایع :مایعات مصرفی:نکته تغذیه ای قبل از مسابقه:رژیم های بدنسازی، مفید یا مضر؟مضرات مصرف مکمل های غذایی • آرنولد درمانيکوتاه درباره اسیدهای چرب امگا۶ و امگا۳• طرز مصرف مکمل هاطرز مصرف کراتینکراتين در حالت مايعاسيد سيتريک و اسيد فسفريک مشکل اصلي و نگراني عمده در مورد کراتين هاي ارزان منبع: 

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود تحقیق کمک پایان نامه مصرف مکمل های غذایی در ورزشکاران  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

PowerPoint پاورپوینت تغذیه ورزشی

دانلود رایگان PowerPoint پاورپوینت تغذیه ورزشی ، مقاله ، تحقیق ،پایان نامه ،فایل فلش این محصول" PowerPoint پاورپوینت تغذیه ورزشی "را از گوگل فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *