خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله استخراج كيتين از پوسته ميگو و استفاده از كيتين براي جدا كردن يون منگنز(VII)

دانلود مقاله استخراج كيتين از پوسته ميگو و استفاده از كيتين براي جدا كردن يون منگنز(VII)

دانلود رایگان دانلود مقاله استخراج كيتين از پوسته ميگو و استفاده از كيتين براي جدا كردن يون منگنز(VII) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله استخراج كيتين از پوسته ميگو و استفاده از كيتين براي جدا كردن يون منگنز(VII) “را از گوگل فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: استخراج كيتين از پوسته ميگو و استفاده از كيتين براي جدا كردن يون منگنز(VII) فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۵۰ این مقاله درمورد هندسه در راز و رمزهای دینی می باشد. خلاصه آنچه در  مقاله هندسه در راز و رمزهای دینی می خوانید : عكاسي كيتين و كيتوزان، پليمرهاي پايداري هستند كه، براي ساخت لنز، عدسي، شيشة عينك مورد استفاده قرار مي‌گيرند. لنزهاي ساخته شده از كيتين، در چشم پزشكي و عكاسي استفاده مي‌شوند. اين نوع لنزها نسبت به اكسيژن و رطوبت، نفوذپذير هستند، و در مقابل خراشيدگي مقاومند. اين نوع لنزها در چشم به مدت طولاني استفاده مي‌شود و احتياج به محلول سورفاكتانت[۱] ندارند. لنزهاي رنگي، سخت و نرم ساخته شده از كيتين، نسبت به نوع پلاستيكي آن دوام و كاربر د بيشتري دارند. از مخلوط كيتين، متان سولفونيك اسيد و ان بويتريك آلدئيد، عدسي ساخته مي‌شود. در تهية‌ فيلم دوربين و راديولژي، ورقه‌هاي شفاف و داروهاي ظهور در عكاسي از كيتين و مشتقات آن استفاده مي‌شود. (۱۴-۱۵-۱۷) [۱] Sur Factant نساجي و كاغذسازيدر صنايع نساجي و …

این محصول “دانلود مقاله استخراج كيتين از پوسته ميگو و استفاده از كيتين براي جدا كردن يون منگنز(VII)  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق نانو سیلور

دانلود رایگان دانلود تحقیق نانو سیلور با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *