خانه / کتاب ، جزوه / دانلود پاورپوینت درس ۱۱ دین و زندگی دهم – تداوم امامت در عصر غیبت – ۸ اسلاید قابل ویرایش

دانلود پاورپوینت درس ۱۱ دین و زندگی دهم – تداوم امامت در عصر غیبت – ۸ اسلاید قابل ویرایش

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت درس ۱۱ دین و زندگی دهم – تداوم امامت در عصر غیبت – ۸ اسلاید قابل ویرایش ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت درس ۱۱ دین و زندگی دهم – تداوم امامت در عصر غیبت – ۸ اسلاید قابل ویرایش “را از گوگل فایل دانلود نمایید.

        پاسخ دادن به مسایل روز نیاز به تخصص عمیق و تسلط کامل بر منابع دینی دارد این وظیفه در اصل بر عهده پیاکبر صلی الله علیه و آله وسلم و امامن علیهم السلام است که در زمان غیبت قرآن و روایات راه حل آن را بیان کرده اند قرآن : از جامعه اسلامی می خواهد که گروهی وقت و همت خود را صرف شناخت دین کنند و تفقّه را پیشه خودسازند. امامان علیهم السلام : بزرگواران در عصر خود افرادی فقیه و آگاه به احکام و معارف اسلامی را تربیت کردند و به مناطقی که به امام دسترسی نداشتند می فرستادند تا پاسخ سوالات مردم را بدهند ü امام کاظم علیه السلام : فقیهان ؛ دژهای محکم اسلامی و حافظ اسلام اند و در مقابل کج اندیشی ها از آن حراست می کنند ü امام صادق علیه السلام  مرگشان را برابر با شکاف و رخنه در اسلام می شمردند. در عصر غیبت وظایف مربوط به مرجعیت علمی و حکومت اسلامی با دو پشتوانه به « فقیهان با تقوا و اسلام شناسان آگاه به زمان » سپرده شد. ” مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء ” برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت درس ۱۱ دین و زندگی دهم – تداوم امامت در عصر غیبت – ۸ اسلاید قابل ویرایش  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

نمونه پرسشنامه شناخت سبک های مدیریتی معلمان

دانلود رایگان نمونه پرسشنامه شناخت سبک های مدیریتی معلمان با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *