خانه / کتاب ، جزوه / دانلود پاورپوینت فصل ۱ زیست و آزمایشگاه دهم – انواع ترکیبات عالی – ۹ اسلاید قابل ویرایش

دانلود پاورپوینت فصل ۱ زیست و آزمایشگاه دهم – انواع ترکیبات عالی – ۹ اسلاید قابل ویرایش

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت فصل ۱ زیست و آزمایشگاه دهم – انواع ترکیبات عالی – ۹ اسلاید قابل ویرایش ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت فصل ۱ زیست و آزمایشگاه دهم – انواع ترکیبات عالی – ۹ اسلاید قابل ویرایش “را از گوگل فایل دانلود نمایید.


        چگونگی عملکرد آنزیم­ها   آنزیم­ها شکل سه بعدی خاصب دارند که جایگاه فعال آن­ها را تشکیل می­دهد و چون تنها پس از اتصال پیش ماده به جایگاه فعال عملکرد آنزیم صورت می­گیرد، عواملی مثل تغییرات شدید دما PH که شمل سه بعدی آنزیم را تغییر می­دهند، سبب غیرفعال شدن آنزیم می­گردند و یا بعضی سم­ها مانند سیانید، آؤسنیک و حشره­کش­ها محل جایگاه فعال آنزیم­ها را اشغال کرده از فعالیت آنها جلوگیری می­کنند و در مقابل بعضی ویتامین­ها و مواد معدنی که اتصال آنزیم به پیش ماده را آسان­تر می-کنند، سرعت عملکرد آنزیم را افزایش می­دهند. بعلاوه افزایش متعادل دما بعلت اینکه احتمال برخورد تصادفی آنزیم را با پیش ماده­ی مربوط به آن افزایش می-دهد، سرعت عمل آنزیم را زیاد می­کند. ” مناسب برای دبیران، دانش آموزان و اولیاء ” برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت فصل ۱ زیست و آزمایشگاه دهم – انواع ترکیبات عالی – ۹ اسلاید قابل ویرایش  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

نمونه پرسشنامه عوامل موثر در گرایش به اعتیاد

دانلود رایگان نمونه پرسشنامه عوامل موثر در گرایش به اعتیاد با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *