خانه / کتاب ، جزوه / دانلود کتاب کیت به همراه فایل های صوتی TOEFL Test Preparation Kit ETS with CD

دانلود کتاب کیت به همراه فایل های صوتی TOEFL Test Preparation Kit ETS with CD

دانلود رایگان دانلود کتاب کیت به همراه فایل های صوتی TOEFL Test Preparation Kit ETS with CD ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود کتاب کیت به همراه فایل های صوتی TOEFL Test Preparation Kit ETS with CD “را از گوگل فایل دانلود نمایید.


کتاب حاضر يکي از بزرگترين آزمون هاي آماده سازي براي تافل است. کتاب حاضر شامل ۹۸۰ سوال از آزمون هاي قبلي تافل، ۱۴۰ تمرين اضافي، مواردي براي گوش دادن و درک مطل دستورالعملهايي براي آزمون به همراه ۷ فایل صوتی (۷ بخش) است. هر یک از این فایل های صوتی شامل ۵۰ سوال لیسنینگ می باشد. برای آشنایی شما عزیزان، سوال ها، جواب و متن مکالمه افراد فقط بخش اول (۵۰ سوال بخش اول) به اضافه فایل صوتی ۱۰ سوال اول این بخش، در لینک های زیر به صورت رایگان قرار داده شده است. حتی در صورت نداشتن مهارت لیسنینگ و فقط با مرور فایل های صوتی این بخش قادر خواهید بود به تعداد زیادی از سوال های لیسنینگ پاسخ صحیح دهید، که این کار احتمال قبولی شما در آزمون زبان را افزایش می دهد. از نظر هزینه شرکت مجدد در آزمون های زبان (۵۰ هزار تومان)، هزینه این کتاب بسیار ناچیز است. پی دی اف کتاب در دو نسخه اصلی و کم حجم شده موجود می باشد که ما برای شما هر دو نسخه، به اضافه ۷ فایل صوتی را آپلود نموده ایم، که پس از خرید می توانید همه آنها را دانلود نمائید. …

این محصول “دانلود کتاب کیت به همراه فایل های صوتی TOEFL Test Preparation Kit ETS with CD  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

دانلود جزوه اصول و روشهای رده بندی گیاهان پیام نور

دانلود رایگان دانلود جزوه اصول و روشهای رده بندی گیاهان پیام نور با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *