خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد بازآرائي بهینه شبكه هاي توزيع به روش الگوريتم ژنتيك جهت کاهش تلفات

مقاله در مورد بازآرائي بهینه شبكه هاي توزيع به روش الگوريتم ژنتيك جهت کاهش تلفات

دانلود رایگان مقاله در مورد بازآرائي بهینه شبكه هاي توزيع به روش الگوريتم ژنتيك جهت کاهش تلفات ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله در مورد بازآرائي بهینه شبكه هاي توزيع به روش الگوريتم ژنتيك جهت کاهش تلفات “را از گوگل فایل دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۱۰   چكيده:   در این مقاله الگوریتم ژنتیک جهت حل یک مساله بهینه سازی بکار برده شده است. منظور از بهینه‌سازی انتخاب بهترین ساختار از یک شبکه توزیع جهت کمینه کردن تلفات می باشد. الگوریتم ژنتیک یکی از روشهای پرقدرت در یافتن بهینه مطلق می باشد. نرم افزاری به زبان C برای الگوریتم پیشنهادی تهیه شده است و نتیجه عددی آن برای دو شبکه نمونه آورده شده است.       مقدمه   تغيير ساختار در شبكه‌هاي توزيع جهت كاهش تلفات در واقع حل يك مساله بهينه‌سازي مي‌باشد. روش بكارگرفته شده در اين مقاله جهت حل اين مساله بهينه‌سازي استفاده از روش الگوريتم ژنتيك مي‌باشد.   روش الگوريتم ژنتيك به دليل اينكه كليه جوابهاي ممكن را توليد و سپس از ميان آنها بهترين گزينه را انتخاب مي‌كند. لذا از اطمينان بيشتري براي رسيدن به بهينه مطلق برخوردار مي‌باشد.   در يك شبكه توزيع با گستردگي فراوان تنوع بار (اعم از صنعتي، خانگي يا تجاري) و همچنين …

این محصول “مقاله در مورد بازآرائي بهینه شبكه هاي توزيع به روش الگوريتم ژنتيك جهت کاهش تلفات  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت تعادل در کودکان

دانلود رایگان پاورپوینت تعادل در کودکان با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *