خانه / علوم انسانی / پروژه بررسی ساختار سرمایه و منابع تأمین مالی بانک ملت و راه های بهینه کردن آن. doc

پروژه بررسی ساختار سرمایه و منابع تأمین مالی بانک ملت و راه های بهینه کردن آن. doc

دانلود رایگان پروژه بررسی ساختار سرمایه و منابع تأمین مالی بانک ملت و راه های بهینه کردن آن. doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه بررسی ساختار سرمایه و منابع تأمین مالی بانک ملت و راه های بهینه کردن آن. doc “را از گوگل فایل دانلود نمایید.


                نوع فایل: word قابل ویرایش ۱۶۴ صفحه   چکیده: اﻳن پژوهش به”بررسي ساختارسرمايه ومنابع تأمین مالي بانک ملت و راههاي بهينه کردن ترکيب منابع آن” پرداخته است. .باتوجه به ارتباط ساختار سرمايه و ريسک اعتباري در بانکها و وجود مقررات بين المللي در اين زمينه و همچنين با توجه به تاثير ساختار سرمايه بر هزينه سرمايه و در نتيجه بر ارزش واحد انتفاعي و ريسک ورشکستگي آن، لزوم توجه به اين مقوله در بانکها ضروری به نظر می رسد. با توجه به اهميت مقوله ساختار سرمايه در بانک، اين پژوهش درصدد تعيين جايگاه هرنوع ازمنابع درتامين مالي بانک مي‌باشد.در جهت رسيدن به اين اهداف، ساختار سرمايه بانک ملت در يک دوره ده ساله (۱۳۷۲تا۱۳۸۱) مورد بررسي قرارگرفت که اطلاعات لازم از صورتهاي مالي بانک استخراج گردید. براي بررسي بهينه بودن ساختار سرمايه از معيارهاي هزينه سرمايه و مقررات مربوط به سرمايه استفاده شده است. بمنظور محاسبه هزينه غير‌عملياتي سپرده ها، نرخهاي تخصيص هزينه هاي غيرعملياتي به سپرده ها مشخص و سپس هزينه غير‌عملياتي سپرده هاوسرانجام هز …

این محصول “پروژه بررسی ساختار سرمایه و منابع تأمین مالی بانک ملت و راه های بهینه کردن آن. doc  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: google-file

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد برنامه ريزي استراتژيك و فناوري اطلاعات در آموزش ۱۵ ص

دانلود رایگان تحقیق در مورد برنامه ريزي استراتژيك و فناوري اطلاعات در آموزش 15 ص با لینک مستقیم از گوگل فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *