خانه / کتاب ، جزوه / دانلود مقاله در مورد مجموعه اصول برای حمايت همه افراد در هرگونه بازداشت يا زندان

دانلود مقاله در مورد مجموعه اصول برای حمايت همه افراد در هرگونه بازداشت يا زندان

دانلود رایگان دانلود مقاله در مورد مجموعه اصول برای حمايت همه افراد در هرگونه بازداشت يا زندان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله در مورد مجموعه اصول برای حمايت همه افراد در هرگونه بازداشت يا زندان “را از گوگل فایل  دانلود نمایید.

دانلود مقاله در مورد مجموعه اصول برای حمايت همه افراد در هرگونه بازداشت يا زندان …

این محصول ارزشمند “دانلود مقاله در مورد مجموعه اصول برای حمايت همه افراد در هرگونه بازداشت يا زندان  “توسط پورتال  گوگل فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: www.google-file.ir

همچنین ببینید

بررسی اشتراک آموزه های شرایع الهی از منظر قرآن- بالای ۱۰۰ صفحــــــــــــــــــــــــــــه

رسالت بزرگ پيامبران الهي معرفي دين اصيل الهي به بشر بوده است. ديني که شعار اصلي آن تسليم بودن در برابر خداوند يکتاست. تسليم بودن در برابر خداوند به اين معناست که انسان‌ها جز خدا را نپرستند و تابع قوانين و احکام الهي باشند. اين قوانين و احکام همان است که به آن‌ها شريعت گفته مي‌شود: { لِكُلٍّ جَعَلْنا مِنْكُمْ شِرْعَةً وَ مِنْهاجاً} شرايع الهي مطابق آن‌چه از آيات قرآن و احاديث اسلامي به دست مي‌آيد منحصر در پنج شريعت بوده است که عبارتند از : شريعت حضرت نوح، شريعت حضرت ابراهيم، شريعت حضرت موسي، شريعت حضرت عيسي و شريعت حضرت محمد| . آموزه‌هاي اين شرايع شامل اصول اعتقادي يعني توحيد و نبوت و معاد و مسايل عبادي و عملي اعم از واجب و حرام، مستحب و مکروه و مباح مي‌باشد. شريعت‌‌هاي آسماني در مباني و اصول اعتقادي متحد و هماهنگ بوده‌‌اند و شالودة همه آن‌ها را جهان‌بيني توحيدي تشکيل داده است. اما علاوه بر اصول دين در بسياري از فروعات دين با يکديگر اشتراک دارند. در اين زمينه آيات فراواني از قرآن کريم و روايات ماثوره از اهل بيت^ وجود دار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *